Jennifer HudsonI

Jennifer Kate Hudson

7,5
2 148 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Hudson

Gruba, brzydka istne bez talencie i Oskara dostaje. Cóż amerykanie zamwsze mieli swoje dziwne gusta

wb2k7

pieknie.... dwaka jak na prawdziwego kinomana przystalo. To sie nazywa oceniac,po wygladzie, ktoryw tym przypadku ma sie nijak do jakosci...bo mloda Hudson, jezeli nie zkwasi niczego po drodze rozpoczynajacej sie kariery. A durne bezpodstawne texty ,zachowaj dla siebie!

wb2k7

hahaha, ktos tu pierdoły pisze..filmu napewno nie widział, a mówi, że Jennifer Hudson to beztalencie, bo jest gruba i brzydka...a Akademia Filmowa bardziej się zna niż ty!!..idiota

wb2k7

amerykańska tandeta w obydwu przypadkach, to że dostała oskara nic wielkiego nie oznacza. Bardzo wielu lepszych artystów nie dostało go i żyją. kto ją chwali jest po prostu tandetnym proamerykaniem, który wchłania każdy szajs o tak
ps. fil widziałem i w połowie chciałem wyjść z kina ale wolałem obejrzeć do końca

wb2k7

Obraza za obrazę.Jesteś uprzedzonym, szowinistycznym(to co ,że jest grubsza-czy to ją skreśla jako aktorkę) kretynem,który poza sadzeniem swoich debilnych tekstów nie potrafi przedstawić żadnego konkretnego argumentu przemawiającego za jego idiotycznymi tekstami.To ,że kiedyś byli lepsi od niej to znaczy ,że wtedy byli lepsi od tej osoby.Widocznie (wg. Akademii;ja się z nimi zgadzam)w tym roku nie było nikogo lepszego. A teraz przestań siać herezję mały,zakompleksiony,nic nieznaczący człowieczku.Żal mi ciebie.

wb2k7

W takim razie pokaż nam swoje zdjęcie!

To ,że Jennifer nie wygląda jak wieszak, nie znaczy,że ludzie nie uważają ją za atrakcyjną kobietę. Dla mnie jest o wiele bardziej ładna i seksowna niż jakieś sztuczne lalki w stylu Jessici Alby czy Shitney Spears.
A do tego Hudson ma 6 oktawowy głos i talent aktorski, a Oskar to tylko jedna z licznych nagród, które dostała za rolę w "Dreamgirls", więc ocenę talentu zostaw tym którzy się znają na rzeczy. Próbujesz leczyć swoje kompleksy?

wb2k7

no teraz proponuje mcdonald bo musieliście spocić sie pisząc to. Akademia przyznająca oskary już dawno straciła dobry gust, czego dowód mamy a jak wam się podoba to wasza sprawa, kazdy ma swoje gusta wy ich nie macie

wb2k7

Dobrze ,że Kretyn ma gust(pewno panna Hilton i Britney).Skończ się czepiać gnojku!I co ty z tym McDonaldem?Masz nadwagę czy co?Skąd te kompleksy? Jak masz obrażać innych to się po prostu zamknij(zduś w sobie te zakompleksiałe uprzedzenia i milcz!)Obrażaj siebie przed lustrem jak masz problemy ze sobą!!Przyczepiłeś się do mnie-spoko.Nie z takimi wrzodami dawałem sobie radę.Ale ty czepiasz się wszystkich.I obrażasz bezpodstawnie(twój gust akurat /za przeproszeniem/ jest gównem a nie wyznacznią) ,więc daj sobie spokój. A jeżeli twoimi jedymymi argumentami są obrazy to mogę zniżyć się w końcu do twojego poziomu i ci nawrzucać w twoim stylu.I wątpię,że ktoś na tym forum poprze twoją (marną) osobę...więc po prostu zamilcz Kretynie!!

wb2k7

Whitaker dostał oskara zasłużenie, amerykańska parówa nie a ty Immortal musisz być jakiś inny chowając się pod pod postacią kota. Widocznie w wojsku miałeś dobrze

wb2k7

To,że mam ikonę kota to niech cie ch... obchodzi.W wojsku nie byłem,bo studiuję(niektórzy w odróżnieniu od ciebie kretynie są ambitni i inteligencja (baranie) pozwala im studiować).Jeżeli tak analizujesz ludzi to chyba sam miałeś przyciężkie dzieciństwo(a jeżeli uderzałeś do gwałtów w wojsku i uważasz ,że to jest "dobrze" to chyba sam masz jakieś odchyły)Skończmy tą rozmowę prostaczku,bo nie jesteś osobą na poziomie bym chciał ją kontynuować (np. z innymi, na ten temat można porozmawiać normalnie;czemu ty jesteś jakimś odchyłem od normy).

PS.Przepraszam innych za słownictwo i zniżenie się do poziomu tego osobnika.

wb2k7

w wojsku nie byłem i nie zamierzam iść a odchyły ma na pewno ktoś kto chowa się za kotkiem

wb2k7

Twoja psychoanaliza mojej ikonki rozbraja mnie.Pewno ledwo skończyłeś gimnazjum a zachowujesz się jak pseudo-student psychologii .Chociaż idioto uzasadnij dlaczego "na pewno" (jakieś uzasadnienie naukowe czy coś)i skąd to wiesz.A w dodatku nie wiedziałem ,że taka ikonka ma jakieś głębsze psychologiczne znaczenie.A do wojska nie idź.Ja bym się bał takiemu idiocie dać chusteczkę higieniczną byś kogoś nie zranił a co dopiero broń.
Kretynów nie pozdrawiam

wb2k7

moim zdaniem twoim główny zajęciem dnia jest objadanie się w mcdonaldzie, przez co wielokrotne oglądanie shreka doprowadziło do wypaczeń w twoim mózgu, przez co zacząłeś pojmować, że jest to dla ciebie świat rzeczywisty .A w tej rzeczywistości jesteś zpedalonym kotkiem z dużymi oczami
No i co panie studencik

wb2k7

Czyli słaby z ciebie Freud.(Chyba ,że będąc homoseksualistą samemu posądzasz o to innych)Nie jadam w McDonaldzie(samemu umiem gotować),Shreka 1 i 2 widziałem tylko 1-2 razy.A mój mózg ma się dobrze(jeszcze studiuję,jestem normalny i nie widzę symptomów odstępu od normy).Świat rzeczywisty pojmuję aż nadto dobrze i nie uciekam w świat nierealny(jestem typowym realistą).
Pisze się jak już co "spedalony" (gdybyś kretynie skończył chociaż liceum...ech).Kot ze Shreka był po prostu śmieszny,dlatego wziąłem go jako ikonkę.
A teraz ja się pobawię w psychoanalizę:jesteś zgorzkniałym,negatywnie nastawionym, zakompleksionym marnym człowiekiem,który nigdy nic nie osiągnął,dlatego sukcesy innych(szczególnie te szybkie i niespodziewane) drażnią cię.Po prostu ich innym zazdrościsz,żyjąc w świadomości,że sam nic nie osiągniesz.Jesteś agresywny i nie myślisz przed atakiem.Twoj niski poziom intelektualny i inne braki próbujesz ukrywać, wytykając wady innych.Twoje wątłe myśli nie mają szans z twoim impulsywnym językiem. Masz problemy z homoseksualizmem(czyżby ciężkie przeżycia,a może po prostu w ten sposób ukrywasz swój homoseksualizm).
I NIE MÓW DO MNIE PANIE STUDENCIK GNOJU!!Dorośnij i samemu idz na studia!!Wtedy pogadamy debilu!!

wb2k7

Gnojem to jesteś ty i twoja dupa. Właśnie idealnie siebie opisałeś w drugiej części. A to że jesteś na państwowych studiach gdzie plan nauki układany jest według polityków PiS nie jest wyróżnieniem. Pierdoli mnie szczerze. Ja wybrałem studium prywatne, co nie będę pochłaniał tego co wmawia tobie premier, prezydent i partia rządząca, na która zapewne głosowałeś i teraz boisz się do tego poznać. Każdy kto wmawia komuś jakieś problemy zapewne sam je ma, wiec na marsz równości studencik, który miał ciężkie życie w gimnazujum.
PS. Ja skończyłem wszystkie 8 klas szkoły podstawowej, więc nie miałem przyjemności zabaw w gimnazjum kotek sorka studencik

wb2k7

Po pierwsze.Skończ gnojku z hip-hopem,bo z gramatyką u ciebie słabiutko!! Nie widać jakbyś skończył 8 lat podstawówki!!
Po drugie-w gimnazjum ty mogłeś mieć jakieś ciężkie chwile,bo ja...nie chodziłem do gimnazjum GNOJKU (mnie objął stary system idioto!!)
Po trzecie-studiuję na jednej z lepszych uczelni w Polsce,gdzie polityka i politycy nie mają nic do powiedzenia.
Po czwarte-politycy zajmują się organizacją nauczania TYLKO w podstawówkach,gimnazjach i liceach(przez takich prymitywów jak wy).
Po piąte-nie jestem za PiS-em (nie podoba mi się ich ogólna polityka; wogóle jestem antypolityczny,więc nie trafiłeś)
Po szóste-jak już powinieneś zauważyć-gnojem jesteś ty i prymitywem w dodatku (co to za styl wypowiedzi neandertalczyku:"Ty i twoja dupa"??skąd się prymitywie urwałeś?)Jeżeli to są twoje argumenty to jesteś żałosny.
Po siódme-"Każdy kto wmawia komuś jakieś problemy zapewne sam je ma"-ty zacząłeś od aluzji homoseksualnych.Sam wyciągnij wnioski(udanej parady).
Po ósme-sorki za powtórkę-"Każdy kto wmawia komuś jakieś problemy zapewne sam je ma"-ty zacząłeś analizowanie mnie w sposób obraźliwy,więc musisz mieć problemy(jak gimnazjum?Pewno ciężko).
Po dziewiąte-Studia prywatne?!Serio?! I ty jesteś dumny??Przyznaj się kretynie ,że nigdzie cie nie chcieli!!Bo to na serio-nie jest twoją przewagą nade mną(a może wręcz przeciwnie).Nie wykazujesz nawet przebłysków inteligencji,więc wątpię ,że przyjeli cie gdziekolwiek do państwowej,więc może stąd takie uprzedzenie do studiów.
Last,but not least(wiesz kretynie co to znaczy chociaż)-jak ja "studencik" to ty pozostajesz "kretynem" (i patrząc na powyższe komentarze-niektórzy też "nie doceniają" twojej inteligencji)
TOUCHE!! (a to co znaczy kretynie?)


wb2k7

a ten kotek-smutne!!nie udowadniaj jeszcze bardziej jakim jesteś niedojrzałym emocjonalnie i intelektualnie dzieckiem.Chociaż jakieś TRAFNE argumenty!!Jeżeli jakaś laska ma aktorkę za ikonkę to co?jest lesbijką? a Ktoś krwawe usta-sadomasochistą?Jesteś płytki i banalny Kretynie (skoro ksywa zostaje to z wielkiej litery)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
wb2k7

i dziękuję za wygraną-udowodniłeś Kretynie ,że pochodzisz z dna!!Najtańsza i najdenniejsza wypowiedź z jaką miałem do czynienia!!DARUJ SOBIE KOMENTARZE BO SIĘ OŚMIESZASZ PROSTAKU!!jesteś zwykłą upośledzoną świnią,chamem i debilem,która poza jężykiem z rynsztoka nie ma nic do powiedzenia!!Smieję się z ciebie i zarazem mi żal.I TY STUDIUJESZ!? Udowadniasz ,że ci z uczelni prywatnych to skretyniałe debile(przepraszam innych,ale on mnie drażni)Dobrze ,że skończyłeś.Może i w mocnym stylu,ale jakim żałosnym(twojego dna nie sięgnę).Won z FilmWebu,bo obniżasz poziom i swoim obrażasz innych kretynie.

Immortal_2

Jestem za wyrzucaniem niedojrzałych i upośledzonych(przepraszam chorych) gnojków z forum!!

wb2k7

to zaczniemy kicia od ciebie, bo udowodniłeś, że ja mam racje

wb2k7

te kotek powiedz czy geje na studiach mają łatwiej?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Immortal_2

Immortal, nie zwracaj uwagi na to coś .Prywatna szkoła????? hahahahaha!!!! Ja bym się nie chwalił. Szkoła snobów i prostaków ,którzy niedaliby rady na państwowej uczelni. Nie komentuje dalej, bo po co się zniżać do poziomu 8 latka z trzepaka.

wb2k7

i niby w czym Kretynie masz rację??W udowadnianiu swojego nieokrzesanego prostactwa czy homoseksualizmu(przepraszam szczerych homoseksualistó,ale on am kompleks-pomóżcie mu)

Immortal_2

ja przynajmniej nie mam obrazka z pedalonego kotka

wb2k7

"spedalonego" jak coś buraku nieokrzesany. i jeżeli tak uważasz -współczuję chorej natury.W dodatku jeżeli twoim jedynym argumentem jest ten kot to jesteś smutniejszy niż przypuszczałem. Ja mam może kotka za ikonkę (którą mogę zmienić jak co) ,ale ty masz dużo innych powodów do zmartwień ,wynikających z twojej natury(prostactwo,chamstwo,buractwo,braki w inteligencji)-i tych niestety z takiego Kretyna nie wyplewisz.

wb2k7

ja przynajmniej nie spociłem sie jadąc ciebie, a ty na pewno ze sto razy patrząc jakie teksty kotek walisz

wb2k7

Może byście skończyli tą rozmowę panowie?

użytkownik usunięty
wb2k7

Do pana: wb2k7- mało ze jesteś homofobem, rasistą, seksistowską świnia to jeszcze na dodatek nie potrafisz kulturalnie dyskutować. To wszystko- bo ja przekleństw nie uzywam i nie upadłam jeszcze tak nisko, aby nimi zastępywać naszą piękną ojczystą mowę.
Do pana: Immortal: Całkowicie Cię popieram i też nie mogę znieść tego, że powoli na filmwebie nie ma nawet z kim wyrażać swoich opinii- bo wszyscy utwierdzaja sie w swojej racji poniżajac przy tym innych.
O ile się nie mylę na początku temat był mówił o Oscarze dla Jennifer Hudson. Ja sie cieszę ze dostała- bo zagrała naprawdę dziewczyna na poziomie.
Pozdrawiam serdecznie- Melody_Jodie

wb2k7

Gruba? Ona po prostu nie daje się tej idiotycznej modzie na chorą szczupłość i nie jest patyczakiem! Poza tym, jest śliczna. I śpiewa ZAJEBIŚCIE! Oscar jej się należy! Jest wielka!!!!!!!!! ŚPIEWA GENIALNIE!!! POŁĄCZENIE ARETHY FRANKLIN I BILLIE HOLIDAY! Odczep się od niej.

wb2k7

Gruba? Ona po prostu nie daje się tej idiotycznej modzie na chorą szczupłość i nie jest patyczakiem! Poza tym, jest śliczna. I śpiewa ZAJEBIŚCIE! Oscar jej się należy! Jest wielka!!!!!!!!! ŚPIEWA GENIALNIE!!! POŁĄCZENIE ARETHY FRANKLIN I BILLIE HOLIDAY! Odczep się od niej.

wb2k7

Wy normalnie nic nie jesteście w stanie zrozumieć, są naprawdę świetne aktorki, świetnie grające, nie wyglądające jak wieszaki (bo tego nie znoszę, swoją stroną anoreksja jest chorobą mózgu nie ciała), a nawet nie mają nominacji. A tu parówa Oskara dostaje, moim zdaniem nagrody Oskara schodzą na psy, czego efekt w tym przypadku, i oto chodzi

wb2k7

co jeszcze powiesz??? że Oscar w zeszłym roku nien należał się Witherspoon????
Może jeszcze Garner dostanie Oscara??! buhahahaha

śmiech na sali

daj spokój Hudson! ma dziewczyna talent!!!!!!! gratuluję jej~!!!!

wb2k7

Oscar w zeszłym roku nie należał się Witherspoon, powiedziałem to

wb2k7

Garner należy się Oscara, to także powiedziałem

wb2k7

Po pierwsze aktor wcale nie musi być ładny, szczupły lub wychudzony, wysoki i w ogóle och i ach... Może być wszak charakterystyczny lub posiadający oryginalną urodę, prawda?

Po drugie, aktor gra nie tylko ciałem lub twarzą, ale także i głosem. Wielu specjalistów powtarza, że dobry aktor wręcz powinien potrafić śpiewać. Nawet największy debil chyba słyszy, że Jennifer śpiewać potrafi. Gdy ukazuje swój cały potencjał w swoim popisowym wokalnym wykonaniu w tym filmie (kto widział, wie o czym mówię), to się wręcz słyszy odę do Oscara!

Po trzecie, kto sądzi, że Beyonce ma lepszy głos od Hudson, niech się uda do lekarza, bo coś z nim nie tak. Prawda, Beyonce śpiewać potrafi, ale przy piosenkach wykonywanych przez Hudson po prostu by zawału dostała, albo się udusiła, ot co!

Po piąte, co do zarzutów, że ona w tym filmie więcej śpiewa, niż gra. A gatunek musicalu coś komuś mówi, halo? Takie to dziwne, że więcej kwestii jest tam śpiewanych? No litości! Zresztą, gdy ktoś śpiewa, to znaczy że nie gra? A co, z workiem na twarzy wykonuje te piosenki?

Po szóste określenie amerykańska parówa mnie odpycha ? prostactwo po prostu!

The End

wb2k7

A ja od siebie dodam kopytko i masz odpowiedź

wb2k7

No wiesz, niczego więcej się po tobie w zasadzie spodziewać nie można, przecie twój czasowstrzymywacz ogrniczył Cię intelektualnie na poziomie 8-latka (bez obrazy dla dzieciaków).

wb2k7

widzisz.Ja wyłączyłem się z dyskusji,ale już ogół postawił się przeciw tobie :] powodzenia!
PS.A ich czemu prostaku innych nie obrażasz?za dużo wrogów?(prostak-przepraszam,ale ta "amerykańska parówa" i niektóre z twoich stwierdzeń o tym świadczą)

wb2k7

Komentowanie tekstu o parowie sobie odpuszcze, akurat nie sylwetka, czy takie tam inne jest u aktora najważniejsze, zgodzę się jednak z opinią, że Oscar dla Hudson jest nieco na wyrost (takie mam zdanie). Uważam, że konkurencja była lepsza. Cóż, jednak cos jest w tym "American Dreams" ... kolejne cudowne marzeń spełnienie :) Jak dla mnie nie była to rola na Oscara. Pozdrawiam wszystkich.

wb2k7

Cóż... Przeraża mnie fakt, iż są ludzie tak głupi jak ty...Przepraszam za to określenie, ale tylko tak (albo i gorzej) można cię nazwać! Trudno uwierzyć, że w dzisiejszych czasach są ludzie o poglądach rasistowskich, nazistowskich i seksistowskich!! Człowieku opanuj się! Forum nie służy do wyżywania się na innych z powodu jakiś własnych chorych kompleksów! Jennifer Hudson jest świetną aktorką nie jest chuda ? i co z tego! Nikt nie jest idealny! Ja np. mam wadę wzroku (na razie małą, ale będzie rosnąć z wiekiem), wąskie usta i sporadycznie pryszcze na czole! Och! O nie pewnie zaraz nazwiesz mnie pryszczatą okularnicą z kompleksami! Zgadłam?? Albo kochającą inaczej! Albo może małą, głupią brzydulą, albo świrniętą, wegetarianką! Szczerze zwisa mi to!! Nic mnie nie obchodzi twoje popaprane zdanie! A i (w porównaniu do ciebie) nie napociłam się to pisząc naprawdę!

wb2k7

po pierwsze inni nie mają kotka jako obrazka immortal, po drugie cały mój atak nie jest na tą pseudo aktorkę a na gusta amerykanów, jeżeli chcą nagradzać parówy oskarami niech to robią, Polacy nagradzają M jak Miłość, Magdę M i innych pseudo aktorów typu cichopki, mroczki i inne potwory, tyle. Mała wiadomość dla norki wzrok psuje sie do 25 roku życia, wiem bo sam mam wadę wzroku

wb2k7

?Mała wiadomość dla norki wzrok psuje sie do 25 roku życia, wiem bo sam mam wadę wzroku?... to bardzo ciekawe najwidoczniej uroiłam sobie wadę wzroku... super. A tak na marginesie ja mam 13 lat i od ok. roku noszę okulary (od ok. 12 roku życia zaczął psuć mi się wzrok :P) Niezwykłe po prostu najwidoczniej jestem jakimś mutantem... jak ja to przeżyje ?POMOCY?!! a zresztą jest piątek i nic nie popsuje mi humoru nawet ty!
Z wyrazami szacunku... albo i nie :P
Kasia

wb2k7

zła interpretacja słów, wada wzroku w większym, mniejszym stopniu będzie pogłębiać się do momentu kiedy będzie miało się 25 lat. Później stabilizuje się

wb2k7

a ty przepraszam :) nastąpiła pomyłka (tylko w sprawie wzroku rzecz jasna X))

wb2k7

Slabo zagrala, oscara dostala chyba za to ze przespala sie z kazdym w tej chorej akademii.

wb2k7

Aktorka, która ma naprawdę talent to Jodelle Ferland, a nie to coś

wb2k7

slocik to naprawdę jest obrzydliwe co o niej napisałeś... ja osobiście tak jak wy nie dawała bym jej tak prestiżowej nagrody jaką jest Oskar, ponieważ są aktorki bardziej utalentowane, ale czy to iż Hudson dostała Oskara to jej wina!? dajcie spokój z tymi oszczerstwami... to bez sensu wyżywać się na niej tylko, dlatego, że się jej w życiu poszczęściło... masakra... a i to jest dziewczyna a nie to coś
Bless:)

wb2k7

Praca za seks, jak widać polska nie dużo różni się od ameryki

wb2k7

Ja przepraszam jeśli schodzici na takie tematy to ja odpadam. Powiem wam tylko, że jesteście po prostu wredni. Czy to jej wina, że dostała Oskara? a może miała go nie przyjąć? HALLOO CZY WY MYŚLICIE?? bo się nad tym poważnie zastanawiam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones